همایش بصیرت ۹۸

 • همه ساله در دانشگاه امام صادق عليه السلام جهت آشنايي بيشتر دانشجويان ورودي جديد با فضاي دانشگاه و رشته تحصيلي خود، همايشي با عنوان (( بصيرت )) برگزار مي‌شود.
 • همایش بصیرت 98 از روز سه شنبه 26 شهریورماه تا جمعه 29 شهریور ماه در دانشگاه امام صادق عليه السلام برگزار خواهدشد. لازم است دانشجويان محترم، از ساعت 14 الی 18 روز سه شنبه 26 شهریورماه در محل دانشگاه به آدرس تهران، بزرگراه شهيد چمران، پل مديريت، حضور داشته باشند.
 • بخش مهمی از این همایش مربوط به اعلام رشته‌ي قبولي، شناخت دانشگاه و تصمیم‌گیری درباره‌ي انتخاب این دانشگاه است. همچنین قسمتی از فرایند ثبت نام شما در این همایش انجام می‌پذیرد، لذا عــدم حضــور شما به منزله‌ انصراف از حضور در دانشگاه است.
 • حضور در همایش به صورت تمام وقت و 24 ساعته خواهدبود.
 • لطفا برای ثبت نام در همایش و بارگذاری مدارک خواسته شده از روز يکشنبه 24 شهريورماه به پايگاه اطلاع رساني گزينش مراجعه فرماييد.
 • توجه داشته باشيد که شرکت در همايش بصيرت و ثبت نام اوليه در دانشگاه امام صادق عليه السلام به منزله حذف رشته قبولي کنکور سراسري دانشجويان در ساير دانشگاه ­ها نخواهد بود و در صورت تغيير تصميم دانشجو پس از شرکت در همايش و ثبت­ نام اوليه، مانعي براي ثبت ­نام در آن رشته­ ها و دانشگاه­ها وجود نخواهد داشت.
 • جزئيات بيشتر در خصوص همايش از طريق تماس تلفني به اطلاع شما خواهد رسيد.

ثبت نام در همایش

لطفا برای ثبت نام در همایش و بارگذاری مدارک خواسته شده از طریق کلید روبرو اقدام نمائید.
توجه: حتما راهنمای ثبت نام را مطالعه فرمایید.

مسیر های دسترسی به واحد برادران دانشگاه امام صادق علیه السلام

پایانه جنوب

در ترمينال سوار اتوبوس های BRT به سمت پارک وی شده و در ايستگاه پل مدیریت از اتوبوس پیاده شوید وبه دانشگاه امام صادق علیه السلام که ابتدای پل مدیریت است تشریف بیاورید.

پایانه غرب

در این مسیر پس از سوار شدن به اتوبوس های BRT به تهرانپارس، در تقاطع نواب–آزادی پیاده و سوار اتوبوس های BRT جمهوري به سمت پارک وی شده و در ایستگاه پل مدیریت از اتوبوس پیاده شده و به دانشگاه امام صادق علیه السلام که ابتدای پل مدیریت است تشریف بیاورید.

پایانه آرژانتین(بیهقی)

ابتدا در پایانه اتوبوسرانی جنب ترمینال، سوار اتوبوس های میدان صنعت شوید. پس از پیاده شدن در میدان صنعت با استفاه از اتوبوس های شهید حقانی یا تاکسی، در خیابان منتهی به پل مدیریت پیاده شوید و به دانشگاه امام صادق علیه السلام که ابتدای پل مدیریت است تشریف بیاورید.

پایانه شرق

ابتدا سوار اتوبوسهایBRT تهرانپارس به سمت میدان آزادی شوید. در تقاطع نواب–آزادی پیاده و دوباره سوار اتوبوس های BRT توحید به سمت پارک وی شده و در ايستگاه پل مدیریت از اتوبوس پیاده شوید و به دانشگاه امام صادق علیه السلام که در ابتدای پل مدیریت است تشریف بیاورید.

راه آهن

در این مسیر پس از سوار شدن به اتوبوس های BRT به سمت تجریش، در چهارراه ولی عصر پیاده شده و دوباره سوار اتوبوس های BRT به سمت میدان آزادی شوید. در تقاطع نواب–آزادی از اتوبوس پیاده و دوباره سوار اتوبوس های BRT ميدان جمهوري به سمت پارک وی شده و در ایستگاه پل مدیریت از اتوبوس پیاده شوید و به دانشگاه امام صادق علیه السلام که ابتدای پل مدیریت است تشریف بیاورید.

مدارک مورد نیاز:

 • 6 قطعه عکس جدید (4*3)، اصل و تصوير کارت ملی و شناسنامه
 • دانش آموزان نظام قديم: اصل و تصوير کارنامه ریز نمرات سه ساله دبیرستان و پیش دانشگاهی، اصل و تصوير گواهي تحصیلی ديپلم و دوره پیش دانشگاهی
 • دانش آموزان نظام جديد: اصل و تصوير کارنامه ریز نمرات سه ساله دوره متوسطه دوم، اصل و تصوير گواهي تحصیلی ديپلم

لوازم مورد نیاز:

 • وسایل شخصی، دفترچه بیمه، قرص و دارو (در صورت داشتن بیماری خاص)، وسایل شنا، لباس و کفش ورزشی، وسایل خواب (پتو، بالش).
 • با توجه به شروع سال تحصيلي از روز شنبه 30 شهریورماه، دانشجوياني که از شهرستان تشريف مي‌آورند عملاً فرصت بازگشت به منزل را نخواهند داشت بنابراين لازم است وسایل ضروري جهت زندگی دانشجویی را به همراه داشته باشند.

بهمراه داشته باشید

جهت آشنایی بیش تر با دانشگاه امام صادق علیه السلام و همچنین اطلاعات مورد نیاز اولیه برای دانشجویان جدیدالورود، نشریه ای تهیه شده است که نسخه الکترونیکی آن را می توانید از کلید زیر دریافت نمائید.

دقت نمائید که نشریه در نسخه ی pdf تهیه شده است و برای اجرای آن نیازمند نرم افزارهای نمایش فایل های pdf استفاده نمائید.

ویژه نامه بصیرت

جزئيات بيشتر از طريق تماس تلفنی به اطلاع داوطلبان پذیرفته شده خواهد رسيد.

بخش مهمی از این همایش مربوط به اعلام رشته‌ی قبولی، شناخت دانشگاه و تصمیم‌گیری درباره‌ی انتخاب این دانشگاه است. هم‌چنین قسمتی از فرایند ثبت نام شما در این همایش انجام می‌پذیرد، لذا عــدم حضــور شما به منزله‌ی انصراف از حضور در دانشگاه می‌باشد.

حضور در همایش به صورت تمام وقت و 24 ساعته می باشد.

نکات مهم